fbpx

Fundacja Współpracy Polsko Ukraińskiej „U-Work” i Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie zapraszają na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „MAJÓWKA Z PRACĄ” – 29 maja

Uczestnictwo w wydarzeniu to okazja dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy do zapoznania się aktualną sytuacją panującą na lokalnym rynku pracy, szeroką bazą ofert pracy zaprezentowanych przez wystawców, planami rekrutacyjnymi firm, które poszukują pracowników, a także szansa bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Przewiduje się, że w planowanym wydarzeniu weźmie udział około 80 wystawców, pochodzących głównie z lokalnego rynku pracy. Fundacja Współpracy Polsko Ukraińskiej „U-WORK” i Punkt Informacyjny dla Obcokrajowców w Krakowie będą obecni na Targach i będą mieli dwa stanowiska!

Na stanowisku Fundacji będą prezentowane oferty pracy, wolontariatu, informacja i pomoc w założenie firm przez migrantów.

Na stanowisku Punktu Informacyjnego pracownicy i pracodawce będą mieli możliwość zapoznania się z warunkami zatrudnienia obcokrajowców i legalizacji pracy.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „MAJÓWKA Z PRACĄ” odbędą się 29 maja 2019 r. w godz. 10:00-14:00 TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Udział w targach jest bezpłatny.

This post is also available in: polski Ukrainian English Русский

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Loading...