fbpx

Praca Wydziału Ewidencji Pojazdów i Kierowców od 4 maja

Od poniedziałku, 4 maja Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców UMK wznawia obsługę bezpośrednią mieszkańców. Załatwienie sprawy w wydziale będzie możliwe po wcześniejszej rezerwacji wizyty.

W sprawach dotyczących rejestracji pojazdów i praw jazdy najłatwiej można zarezerwować wizytę przez internet na stronie umawianiewizyt.um.krakow.pl. W przypadku braku dostępu do internetu, można zarezerwować wizytę dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu:

  • al. Powstania Warszawskiego 10:
    • rejestracja pojazdów: 12 616 94 72
    • prawa jazdy: 12 616 91 06, 12 616 91 07
  • ul. Wielicka 28a (tylko sprawy dotyczące rejestracji pojazdów): 12 616 57 56
  • os. Zgody 2 (tylko sprawy dotyczące rejestracji pojazdów): 12 616 89 22.

W sprawach transportu i działalności regulowanej można umówić się na wizytę wyłącznie telefonicznie pod nr tel. 12 616 91 60. W ten sposób można załatwić sprawy licencji taksówkarskich i innych uprawnień transportowych, ewidencji diagnostów i instruktorów nauki jazdy, ośrodków szkolenia kierowców, czy też stacji kontroli pojazdów.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników urzędu prosimy, aby osoby przychodzące na umówione wizyty były wyposażone w maseczki i rękawiczki ochronne oraz posiadały swój własny długopis.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej bip.krakow.pl.W dalszym ciągu prosimy o korzystanie z usług elektronicznych z zakresu administracji publicznej. Jeśli nie jest to konieczne, prosimy o powstrzymanie się od osobistych wizyt w urzędach administracji publicznej #zostańwdomu.

This post is also available in: polski Ukrainian English Русский

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading...