fbpx

Otwarcie czterech Punktów Sprzedaży Biletów

Od poniedziałku, 4 maja zostaną otwarte cztery Punkty Sprzedaży Biletów MPK SA: przy ul. Podwale 3/5, obok pętli autobusowej „Dworzec Główny Wschód”, obok pętli autobusowo-tramwajowej „Krowodrza Górka” oraz na os. Centrum D 7.

Wszystkie punkty będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00–19.00.

Obsługa pasażerów będzie się tam odbywać przy zachowaniu obowiązujących obecnie zasad epidemiologicznych, co m.in. oznacza obowiązek noszenia maseczki oraz zachowanie odległości dwóch metrów od innych osób w trakcie oczekiwania w kolejce. Liczba osób obsługiwanych w środku każdego z otwartych punktów będzie zależała od jego powierzchni. Dokładna informacja o tym, ile osób może jednocześnie znajdować się w danych punkcie, zostanie zamieszczona na drzwiach.

W punktach będzie można załatwić wszystkie operacje związane z zakupem i zwrotem biletów, w tym także te dotyczące uprawnień Karty Krakowskiej na takiej samej zasadzie, jak to było przed zamknięciem punktów.

Wszystkie osoby, które wysłały do MPK SA swoje karty plastikowe w celu zwrotu pieniędzy za bilet okresowy, otrzymają je drogą pocztową, zgodnie z przesłanym zleceniem. Osoby, które nie podały adresu zwrotnego, na który ma zastać przesłana karta, będą ją mogły odebrać osobiście w Punkcie Sprzedaży Biletów przy ul. Podwale 3/5.

Nadal zamknięte będą punkty przy ul. św. Wawrzyńca 13, al. Powstańców Wielkopolskich 6 oraz na dworcu autobusowym „Czyżyny”.Także od poniedziałku, 4 maja zostaną otwarte poczekalnie dla pasażerów zlokalizowane: na pętli „Czerwone Maki P+R”, dworcu autobusowym „Czyżyny” oraz terminalu autobusowym przy al. Powstańców Wielkopolskich.

This post is also available in: polski Ukrainian English Русский

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Loading...