fbpx

Częściowe wznowienie obsługi klienta w Wydziale Spraw Cudzoziemców

Wydział Spraw Cudzoziemców, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, informuje, iż od środy, 13 maja br., zostaje częściowo wznowiona bezpośrednia obsługa klienta.

W pierwszym etapie uruchomione zostają stanowiska do odbioru kart pobytu. Urząd posiada wykaz osób, których karty są gotowe do odbioru i będzie kontaktował się z nimi w najbliższym czasie. Prosimy o sprawdzanie telefonów oraz poczty, w tym także poczty elektronicznej.

Przyjmować będziemy tylko osoby, z którymi wcześniej się skontaktujemy telefonicznie wyślemy sms / e-mail. Od 7 maja rozpoczynamy umawianie klientów. Prosimy czekać na kontakt ze strony urzędu. Proszę nie przychodzić do urzędu bez wyznaczonej wizyty.


W przypadku chęci odbioru karty pobytu w Nowym Sączu informujemy także o możliwości telefonicznego umawiania wizyt pod numerem tel. 18 540 23 41.

Prosimy o stawienie się w wyznaczonym dniu na wskazane stanowisko w maseczce i rękawiczkach jednorazowych wraz z kompletem wymaganych dokumentów. Dodatkowo, po przyjściu do urzędu prosimy o zachowanie 2 metrowego odstępu od innych osób. Przed podejściem do stanowiska prosimy o użycie płynu dezynfekującego zamieszczonego przy wejściu do sali obsługi.

This post is also available in: polski Ukrainian English Русский

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading...